اجاره انبار اثاثیه منزل

بسیار پیش میاید که به دلایلی نیاز به نگهداری اثاثیه منزل به مدت کم یا زیادی ، داریم. ما در شرکت باربری و اتوبار تک بار تهران خدمات اجاره انبار اثاثیه منزل را نیز برای مشتریان خود فراهم اورده ایم که لاوزم منزل یا هر نوع کالایی را به مدت دلخواه در کانکس های کاملا امن نگهداری کنیم.

از مزایای استفاده خدمات می توان به کانکس های بسیار امن ، مدت زمان دلخواه ، بیمه نامه کاملا معتبر ، نگهداری یک فضای امن که اثاثیه و کالا شما در جلوی چشمانتان داخل آن چیدمان می شود و توسط یک قفل بزرگ درب آن قفل می شود و تا زمان تحویل به همان صورت می ماند و کسی اجازه دسترسی به لوازم منزل شما را ندارد.

اجاره انبار باربری تک بار

بیشتر بدانید

وقتی از شرکت ما خدمات دریافت می کنید این اطمینان را به شما می دهیم که به هیچ عنوان از خدمات ناراحت نشوید و بهترین خدمات را دریافت کنید زیرا بزرگ ترین سرمایه های ما ، شما مشتریان هستید بس.

همین حالا با ما تماس بگیرید

شمال تهران 22919419-22919619

مرکز تهران 88802357

غرب تهران 44765897

انبارهای کاملا شخصی 

قرارداد شما عزیزان به صورت سه ماه می باشد و شما کافی است با ما تماس حاصل فرمایید تا کانتینر خود را تمدید نماید.به دلیل سهولت برای مشتریان کرج شعبه کرج افتتاح گردیده است.اجاره انبار اثاثیه منزل یکی دیگر از خدمات تک بار می باشد.انبارهای ما ضد زلزله ضد رطوبت ضد آتش سوزی و ضد سرقت می باشند.پس میتوانید به ما اعتماد کنید و اساسی خود را در مجموعه ما نگهداری نمایید.بعضی از مهندسان که در شرکت ها نیاز دارند وسایل خود را انبار کنند می‌توانند از انبارهای شرکت ما بهره ببرند.دارای پله های محکم و پایه های تنظیم کننده برای حمل آسان بار.محوطه کاملاً اسفالت شده و تمیز جهت نگهداری بار شما عزیزان.

فهرست

تماس باما